Tüm E-Ticaret Platformları ile Uyumlu

Farklı platformlarda çalışırken verilerinizi senkronize etmek artık çok kolay. Connect, çeşitli e-ticaret platformları ile uyumluluğu sayesinde işletmenizi farklı pazarlara genişletme olanağı sunar. Kendi ticari websiteniz, Trendyol, Amazon, HepsiBurada ve diğer platformlarla mükemmel bir uyum sağlar, böylece ürünlerinizi daha fazla müşteriye sunabilirsiniz. Kendi web ve mobil sitenizi oluşturabileceğiniz Tija ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

Glopark
Glopark

Pratik Muhasebe İşlemleri

Connect ile fatura oluşturma, stok yönetimi ve finans verilerini senkronize etme gibi görevleri basit ve hatasız bir şekilde yapabilirsiniz. Bu, maliyetleri düşürürken karlılığı artırmanıza yardımcı olur. Muhasebe çözümümüz Myor ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın.

Özelleştirilebilir İş Akışları

Connect, iş süreçlerinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır. Sipariş takibi, envanter yönetimi ve kargo takibi gibi iş akışlarınızı kendi gereksinimlerinize uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Connect, işletmenize özgü ihtiyaçlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Glopark
Glopark

Raporlama

Connect, işinizi büyütmek için gerekli olan raporlama özelliklerini sunar. Süreçlerinizi daha iyi analiz edin, müşteri davranışlarını izleyin ve stratejinizi daha verimli hale getirin. Verilerle güçlendirilmiş kararlar alarak, işletmenizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyın.

Geleceğe Yatırım

İşletmeniz büyüdükçe, Connect de sizinle birlikte büyür. Geleceğe yatırım yaparak işinizi daha rekabetçi hale getirir. Değişen ihtiyaçlarınıza kolayca adapte olarak Connect, sizi geleceğe taşır.

Glopark